Головна Без категорії Виставка ляльок та живопису «Ми родом з дитинства» в галереї “Зелена канапа”

Виставка ляльок та живопису «Ми родом з дитинства» в галереї “Зелена канапа”

Вікторія Проців є настільки популярною художницею, що вже давно мала б бути багатою, як поп-зірка. Її малюнки використовують у рекламній продукції, зокрема ринку “Шувар”, перемальовують, вишивають і продають в сувенірних крамницях, репродукують на посуді, текстилі, навіть на паспортних обкладинках. А продають , наприклад, у таких відомих всеукраїнських інтернет- магазинах, як «Модна каста»… І з усього цього Вікторія не має авторських відрахувань, ба навіть, слави, бо всі ці піратські вироби не підписують її ім’ям. На жаль…
Олена Цілуйко, що створює авторську ляльку з пап’є маше, відома українським колекціонерам, перш за все своїми яскравими, характерними, реалістично-шаржованими образами її скульптурних, не подібних на інших персонажів.
Обидві авторки, хоча уже й дорослі, і виховують своїх дітей, зовсім не забули, звідки вони родом. А родом вони з дитинства, яке не відпускають, яке продовжують і увічнюють у своїй творчості. Вони пам’ятають всі кумедні і світлі моменти тієї пори і нагадують її споглядачам їхніх виставок.
А для їхніх шанувальників, це настільки приємно, що вони віддячують художницям своєю любов’ю.

Де: Галерея “Зелена канапа”, вул. Вірменська, 7
Коли:  12 – 31 січня

Більше інформації на сайті.

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар