Головна Ростемо здорові Здоров’я дітей в наших руках!

Здоров’я дітей в наших руках!

Так сталось, що моїй дитині в перші місяці життя довелось перенести оперативне втручання і отримати кінську дозу антибіотиків. Звісно все це відбилось на її загальному стані, на травленні та набиранні ваги. Благо, що вона була на грудному вигодовуванні, хоча і моє молоко погано засвоювалось та викликало незрозумілі реакції в маленькому організмі. Тоді я подумала, що ймовірно і моє молоко не є настільки хорошим і чистим, таким, як це потрібно для відновлення імунітету та здорової мікрофлори у дитини.

На той час я вже 15 років була вегетаріанкою і не вживала шкідливих продуктів. А в період годування груддю, як кожна мама, ще почала обмежувати себе у всьому. Та бажаного результату це не давало, і мій чоловік почав вишуковувати інформацію про причини такого стану та можливості вирішення наших проблем. Так до нас прийшла інформація про здорове харчування. Адже хто шукає, той знаходить!

фото Андрія Глинського

фото Андрія Глинського

Спочатку я повністю відмовилась від молочних продуктів. І вже через місяць побачила позитивний результат. Пізніше я натрапила на інформацію про «видове харчування» як найбільш природнє для людини. Його ще називають «сироїдством». Насправді – це єдиний правильний спосіб досягнення абсолютного здоров’я. Звісно, щоб у цьому переконатися, потрібно мати серйозне підґрунтя зі знань та власного досвіду.

Я різко відмовилась від термообробленої їжі. Дитина тоді ще перебувала тільки на грудному вигодовуванні, тому в мене був час випробувати «нову систему» в першу чергу на собі. На той час я вже знала, що з молоком матері дитина висмоктує і отрути, і токсини, і гній, що містяться в організмі мами через її неправильне харчування . Тому я паралельно почала очищати свій організм від застарілих шлаків.

Сироїди понад рік

Хочу вам сказати, що це не легко, але цілком реально. Донечка моя зараз здорова, весела та енергійна дитина. Вона прекрасно розвивається і фізично, і розумово. Хоча в свої майже 2 рочки ще жодного разу не куштувала ані хліба, ані м’яса, ані риби, ані яєць, ані молочних продуктів. Я також почуваю себе прекрасно: зникли неприємні симптоми хронічних недуг, зійшла зайва вага (мінус 28 кг після вагітності). При цьому я їм скільки хочу. Змінилася лише якість нашого харчування. Ми нічого не варимо, не паримо, їмо всю рослинну їжу в сирому вигляді, в якому створила її природа. Зараз у нашому раціоні присутні фрукти, овочі, різноманітна зелень, насіння і трішки горіхів, – все це тільки в сирому вигляді.

Мене часто запитують: «А чи не хвилюєшся ти за дитину, за те, щоб вона отримувала все необхідне для розвитку й росту?». Звісно були в нас і страхи, і хвилювання, і запитання «а чи правильно робимо?». Та коли бачиш результат такої дієти, переконуєшся, що це правильне рішення. Для нас це не якась тимчасова дієта, а стиль життя!

Перехід на правильне харчування спонукав мене шукати та вивчати інформацію про організм людини, про те, як він працює, чого насправді потребує. Є безліч досліджень з цього приводу, і вони підтверджують, що наш вибір є правильним.

Звісно, «сироїдство» – не панацея. Для гармонії особистості і абсолютного здоров’я потрібно шліфувати усі грані свого «діаманту». Але, на мою думку, правильне харчування – це вагомий вклад у своє здоров’я, не тільки фізичне, але і духовне. Адже у здоровому тілі –здоровий дух!

фото Оксани Ткачук

фото Оксани Ткачук

Дитина – наш вчитель

Моя дитина спонукає нас до розвитку у всіх планах. Після зміни лише системи харчування почало змінюватися усе наше життя. Ми переглянули свої цінності, зламали шаблони, змінили пріоритети. Стали більш свідомими, не боїмось експериментувати та брати на себе відповідальність. І надалі не збираємось стояти на місці, а плануємо рухатись лише вперед.

За рік споживання сирої їжі ми відкрили для себе безмежну кількість нових продуктів, про існування яких раніше і не здогадувалися. Спробували і полюбили нові смаки, позбулись залежностей від сучасних техногенних продуктів. Дуже хочеться і надалі розвиватись у цьому напрямку. Я буду щасливою, якщо ця інформація надихне ще когось на здоровий спосіб життя і буде корисною.

Оксана Ткачук, автор та ведуча групи здорового харчування «Їжа для життя» у Facebook
січень 2015

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар