Home Про нас

Про нас

«Мамин клуб» був створений у Львові у 2010 році як перший рекламно-інформаційний каталог для турботливих батьків. У 2011-му він переріс у повноколірний глянцевий україномовний журнал і розширив географію розповсюдження – реалізовувався в точках продажу преси у Львові та Львівській області, Тернополі, Івано-Франківську, Луцьку, Рівному, Хмельницькому… Паралельно запрацював сайт www.mamynclub.com.ua.

У 2014 році «Мамин клуб» відмовився від паперової версії і на вимогу часу (коли електронними гаджетами: айфонами, планшетами, ноут- та нет-буками, –  почали користуватися всі, починаючи з дітлахів) перетворився на загальноукраїнський інтернет-проект.

Наша аудиторія – це мами, які (згідно з останнім опитуванням) виховують одного-трьох дітей віком до 9 років. Вік самих мам коливається від 20 до 40 років.

Основні рубрики «Маминого клубу»: Я – мама, Я – дружина, Діти, Мамині університети та Гість Маминого клубу. Окрім читання та обговорення  унікального контенту на сайті «Мамин клуб» можна спілкуватися на форумі та вести власний блог.

«Мамин клуб» – це ефективний засіб для рекламодавців, орієнтованих на сімейні цінності!

Ми відкриті до співпраці!

Львів, вул. Патона, 7а
тел.: (032) 295-20-76
info@mamynclub.com.ua