Головна Мамині університети Іграшки для дітей з картонної коробки. Декілька ідей.

Іграшки для дітей з картонної коробки. Декілька ідей.

Кожен день ми викидаємо велику кількість різних непотрібних речей, в тому числі коробки. Здавалося б звичайна річ – картонна коробка. Та мало хто з батьків замислювався, які красиві та оригінальні забавки можуть вийти зі звичайної коробки. Потрібно просто проявити творчі здібності та фантазію. Вироби з картонних коробок дуже люблять робити діти. Універсальність цього матеріалу дозволяє повністю розкрити свої творчі здібності. Повірте, навіть зараз, коли все готове можна купити в магазині, діти з не меншим задоволенням візьмуться за майстрування з коробок.

Для цього заняття підійдуть будь які коробки та коробочки. Розібрати, вирізати, склеїти, розфарбувати. Дешево та сердито,і діти задоволені.

Звісно, іграшки можна придбати і в магазині. Тільки користі від них набагато менше ніж від змайстрованих самостійно.

Адже вже сам процес створення виробів (іграшок) з непридатного матеріалу сприяє розвитку у дитини творчого мислення та уяви. Крім того, ігри з саморобними іграшками  розвивають у дитини фантазію набагато більше, ніж ігри з готовими іграшками. Граючи з саморобними іграшками, дитина змушена щось додумувати, уявляти, адже такі іграшки не є точною копією справжніх речей. У малюка більше можливостей для творчості. Одна і та ж картонна коробка сьогодні може бути плитою, завтра – столиком для ляльок, а після – телевізором. І дитина сама, у своєму внутрішньому світі наділяє коробку відсутніми для гри деталями.

Ліжечко для ляльки можна зробити з однієї коробки, фігурно вирізати в неї бічні сторони, або з двох коробок, склеївши їх разом. У другому варіанті вийде ліжко для ляльки з ніжками.

ліжечко для ляльки

З великої картонної коробки, наприклад, від холодильника, можна зробити дитячий будиночок. Виріжте в ньому двері, вікна, постеліть килимок всередині будиночка, прикрасьте будиночок веселенькими фіранками, стіни обклейте красивими картинками, наклейками або дитячими малюнками.

будиночок з великої коробкистіл з картону

Цікава ідея – прикрасити дитячий будиночок світлодіодним гірляндою.

світодіодні гірлянди

З картонних коробок меншого розміру можна зробити будиночок для ляльок або лицарський замок. Якщо у вас накопичилася велика кількість коробок невеликого розміру, то з них можна зробити ціле місто.

місто будиночків замок

Велику картонну коробку  з легкістю можна перетворити на машинку, літак або корабель. Мама і тато можуть допомогти малюкові організувати цікаву і корисну гру, доповнивши саморобний транспорт необхідними деталями. Кермо, колеса, фари – все це можна зробити з підручних речей, головне, проявити уяву.

літачок 1

Якщо з коробки середнього розміру зробити машинку або літачок, а потім приробити до них лямки, то вийде костюм машинки / літачка. Одягнувши такі костюми, діти можуть грати, зображуючи із себе машини або літаки. Такі ігри особливо сподобаються хлопчикам.

У великої картонної коробки можна вирізати бічну сторону і зробити з неї ігрове поле. Для цього намалюйте на картоні кольоровими фломастерами дороги, мости, ліс, річку, будинки, взагалі, все, що побажаєте.

іграшкове місто karton76

Кухонне начинна. також реально зробити з картонної коробки. Кольорові диски, флмайстери та фарби, допоможуть прикрасити звичайну коробку. Холодильники, плити, пральні машинки стають реальними.

пральна машинка холодильник піцца тортик

Експерементуйте. Робіть разом з вашою малечею.

Підготувала, Тіна Гордієнко.

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар