Головна Краса неземна Макіяж щодня – розкіш чи необхідність?!

Макіяж щодня – розкіш чи необхідність?!

Готуючись до свят, ми зазвичай ретельно продумуємо гардероб, зачіску, а потім згадуємо про макіяж… І тоді перед візажистом постає завдання – у найкоротший термін об’єднати все в єдиний образ. Таке до снаги  тільки професіоналу!

Візажист врахує ваші побажання, кольорову гаму вбрання, стиль одягу та аксесуарів, запропонує «додаткові опції» (пучкові вії чи глітер-тату). Він має в своєму арсеналі спеціальні засоби (яскраво-пігментовані фарби, закріплювачі макіяжу тощо), великий асортимент пензлів і, головне, вміння, адже ідеально вклеєні накладні вії – це роки тренувань.

До

До

Після

Після

А як щодо макіяжу на кожен день?

Щоденний макіяж сьогодні – це не тільки гарно, але й корисно.

Здоров’я та захист! Сучасні (мастіж і преміум-клас) тональні засоби (креми, пудри) мають зволожуючі властивості, контролюють виділення шкірного сала, захищають від ультрафіолетового опромінення. Помади підживлюють і розгладжують губи. Туші стимулюють ріст вій. Тіні додатково зволожують шкіру повік.

Запорука успіху! Зробивши зранку макіяж, навіть в стилі «натюрель», ми будемо почуватись впевнено, незалежно від того, чи йдемо ми за продуктами в супермаркет чи на ділову зустріч.

Приклад для наслідування! Якщо мама кожного дня «гарна та різна», донька, перш ніж зробити із себе «папугу» в підлітковому віці, звернеться до неї за порадою; а син обиратиме супутницею гармонійну особистість, а не розмальовану «ляльку».

Є ще багато аргументів «за» щоденний макіяж, серед яких і «постійна загадка для чоловіка», і «реалізація творчого потенціалу», і навіть «висловлення своєї патріотичної позиції» – обирайте, що підходить особисто вам. Але спочатку зверніться до візажиста, якому довіряєте. Він підбере вам образ на щодень, навчить техніці виконання та порадить різноманітні варіанти для різних подій.

Не забувайте, головне, змивати макіяж перед сном!

Юлія Сов’як, візажист
червень 2015

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар