Головна Краса неземна 8 ароматних правил

8 ароматних правил

8 ароматних правил

Як у динамічній гонитві справ, подій, новин зберегти свою індивідуальність, підкреслити свої чесноти, здобути цілісність образу? Рішення є! Це – ваші парфуми!

Величезний світ ароматів здатен задовольнити будь-які смаки. Проте духмяна продукція приносить радість, тільки якщо вона підібрана до місця, обставин і відповідає вашій індивідуальності. Щоби мати максимум користі від «чаклуна у флаконі», слід дотримуватися певних правил.

1 правило. Наносити парфуми потрібно у так звані «чарівні точки» – місця, де судини підходять близько до поверхні шкіри (згини ліктя, зап’ястя, скроні, область декольте, підколінні ямки). Ці «чарівні точки» завжди залишаються теплими, і тому аромат в них тримається до 8 годин.

2 правило. Щоб аромати трималися довше, скеруйте пульверизатор на деталі одягу, які постійно рухаються: рукава, поли спідниці, шалик. Врешті, якщо ваші улюблені парфуми скінчилися, покладіть відкритий флакон до шафи з білизною.

3 правило. Завжди наносіть парфуми на чисту шкіру. Бажано після душу.

4 правило. Кожен аромат має свій час. Для ранку та робочого дня пасують легкі цитрусові та водянисто-морські аромати з озоновим відтінком. Парфуми з пряним й амбровим ароматом краще використовувати у другій половині дня. Вечір – час екзотичних ароматів, створених для романтичних зустрічей.

5 правило. Скористайтеся досвідом француженок: створіть пульверизатором флакону ароматну хмаринку і пройдіть крізь неї.

6 правило. Важливо знати міру! Ваш аромат не повинен втручатися в особистий простір оточуючих.

7 правило. Створіть свій гардероб ароматів, до якого входитимуть аромати з функціональним призначенням: відновлюючі, розслаблюючі, заспокійливі, чуттєві, романтичні. Насправді аромати можуть багато для вас зробити: зняти стрес, сконцентрувати увагу, повернути інтерес до життя, підвищити працездатність, покращити самооцінку тощо.

8 правило. Користуйтесь виключно якісною парфумерією.

Ася Жученко, Компанія Lambre (Львів)
жовтень 2011 року

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар