Головна Калейдоскоп подій ПОВІРте, дитяче кіно є!

ПОВІРте, дитяче кіно є!

Перший український кінофестиваль для дітей “ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ” у Львові розпочався демонстрацією сучасної британської стрічки “Повір” при абсолютно порожньому залі…

Натомість, робота режисера Девіда Шайнманна заслуговувала на аншлаг! Якби наші діти і ми, дорослі, частіше дивилися такі фільми, світ навколо був би добрішим.

Стрічка “Повір” розповіла правдиву історію про “пенсійний” успіх одного з найкращих тренерів в історії футболу – сера Меттью Басбі, коли він у 75 років вирішив взятися за тренування вуличної команди хлопчиськ.

pover

Просто, без спецефектів, не вимушено, реально і при цьому яскраво й чуттєво (так, що “Мамин клуб” плакав реальними сльозьми) Девід Шайнманн показав, як потрібно виховувати дітей. Адже головний герой стрічки – хлопчик на ім’я Джорджі – ще той “подарунок”. Власне, із своїм майбутнім тренером він познайомився, коли вкрав у нього гаманець. І це була його не остання спроба роздобути грошенят…

А ось діалог Джорджі з мамою:
– Коли ти перестав мене слухатися? – питає мама.
– Коли ти мені збрехала…

Та головна мета фільму “Повір” – навчити нас мріяти і вірити у здійснення власних мрій!

“ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ” триватиме до 1 червня. З докладним розкладом показів можна ознайомитися в нашій Афіші. А зі змістом конкурсних стрічок, яких є сім, тут. Якщо вашим дітям вже випонилося 10 років, покажіть їм ці фільми. І перегляньте їх самі.

P.S. 2 червня 2014 року “ЧІЛДРЕН КІНОФЕСТ” підбив підсумки глядацького голосування. Переможцем одноголосно (в Києві, Львові та Одесі) визнано французьку стрічку «Белль та Себастьян» (режисер: Ніколя Ваньє) про дружбу хлопчика-сироти з великим собакою та прізвисько Белль.

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар