Головна Калейдоскоп подій «Мамин клуб» знову можна взяти в руки

«Мамин клуб» знову можна взяти в руки

Два в одному – журнал «Мамин клуб» та каталог «Записник для мам Львова» – виходить з друку. Обидва видання добре відомі нашим читачам і обидва користуються популярністю. То чому б не об’єднати, вирішили ми. І от з радістю повідомляємо, що «МК» + «Записник» вже виходить з друку.

Зміст журналу ми поділили на два тематичні розділи: «Діти» та «Батьки». У кожному з них ви знайдете статті у добре знайомих рубриках: «Мамині розумники», «Дитяче свято», «Ростемо здорові», «Для майбутніх батьків». «Красива мама», «Здорова мама», «Сімейний відпочинок» та «Комфортний дім».

Авторами статей цього разу виступили справжні експерти, люди, котрі розповідають про справу, яку знають, люблять, якій присвятили своє життя. Це – господарі власного бізнесу, наші рекламодавці.

Як підготувати дитину до школи? На що звернути увагу? Як зміцнити здоров’я і загартувати тіло? Що таке пуповинна кров і для чого її зберігають? Де яскраво відзначити дитячий День народження та відпочити всією сім’єю? Куди втекти з міста? В кого шукати підтримки, коли все валиться з рук? І навіть, на що звернути увагу, коли оформляєте дитячу кімнату? – на ці та інші запитання ви знайдете відповідь на сторінках нового «Маминого клубу–весна 2015».

Зовнішній вигляд журналу, як завжди, на висоті: глянцевий папір, повноколірний друк, яскраві ілюстрації та приємний дизайн.

Розповсюджуватися «МК» + «Записник» буде безкоштовно через наших партнерів та просто на вулицях і в парках міста. І традиційно його отримуватимуть в подарунок новоспечені матусі в пологових будинках.

Зустрічайте!

oklad-MZ-2_small

2 КОМЕНТАРІВ

    • Вікторія! “Мамин клуб” з 2014 року не виходить у звичному форматі і не продається в кіосках. Цього року весною вийшов “Мамин клуб” + “Записник для мам Львова”, який розповсюджувався безкоштовно через наших партнерів.

Залиште коментар