Головна Калейдоскоп подій Діти творять дива

Діти творять дива

Протягом 31 травня – 14 червня 2014 року на філософсько-богословському факультеті Українського Католицького Університету (Львів, вул. Хуторівка, 35а) буде експонуватися виставка дитячих робіт Творчої студії Софії Огородник – «ТВОРЕННЯ ДИВА».

Дитячий погляд на світ – це погляд, позбавлений стереотипів та наперед заданих змістів. Лише дитина, не маючи набору готових схем ставлення до світу, здатна по справжньому дивуватися, захоплюватися ним, як уперше побаченим. Саме ця здатність і захоплює нас, дорослих, у дітях.

Виставка дитячих робіт «Творення дива» пропонує зануритися у здивований, захоплений стан першовідкривача. Репрезентовані роботи, виконані у різних техніках (графіка, пастель, малярство, паперова пластика, ліпка), засвідчують працю Творчої студії Софії Огородник впродовж навчального року. Спеціально для виставки в стінах філософсько-богословського факультету УКУ, працювали над темою інтерпретації української ікони, створивши монументальну колективну композицію.

Діти віком 4-15 років створили дуже виразний і оригінальний світ образів, де кожен, незважаючи на поставлене завдання та запропонований матеріал, реалізовував його самобутньо й творчо.


«Мамин клуб» запрошує всіх на відкриття виставки 31 травня о 16:00.

ohogodnyk_vystavka2

НЕМАЄ КОМЕНТАРІВ

Залиште коментар